Obozy i kolonie dla dzieci 2022

Kolonie i obozy letnie są dla dzieci i młodzieży niezapomnianym przeżyciem. Młodzi uwielbiają aktywnie spędzać czas, szczególnie jeżeli mogą być w gronie rówieśników (a przede wszystkim bez rodziców!). Kogis posiada wiele ofert, więc każdy znajdzie coś dla siebie-począwszy od obozów językowych aż do detektywistycznych. Dla fanów fantastyki również znajdziemy coś ciekawego! Zapewniamy wspaniałe atrakcje wzbogacone aktywnościami fizycznymi.

Zapewniamy wysoko wykwalifikowaną kadrę, bogaty program oraz wiele różnorodnych atrakcji. Obozy są skonstruowane w wycieczki, komfortowe zakwaterowania i wiele innych. Malownicze krajobrazy cieszą oko ale również wzbogacają galerię w telefonie o niezwykłe zdjęcia. Kolonie są organizowane nie tylko w kraju ale również za granicą. Dzieci mogą zagłębić się w inne kultury. Liczba miejsc jest ograniczona, więc polecamy rezerwować termin jak najszybciej. Decydująca jest kolejność zgłoszeń.

Latem proponujemy wyjazdy nad morze czy jezioro. Dzieciaki w czasie wakacji będą mogły spędzić czas aktywnie a rodzice nie będą musieli się martwić, że ich dziecko utknie przy komputerze. Przecież nie samą nauką się żyje. W okresie letnim zapewniamy maksymalnie dużo atrakcji, mamy wiele obozów tematycznych.

W okresie zimowym również nie zabraknie ciekawych zabaw, co prawda jest ich dużo mniej niż latem, ale to nie zmienia faktu, że można przebierać w ofertach. Największą popularnością cieszą się kolonie narciarskie czy snowboardowe. Nie mniej jednak łyżwy są niemal dla każdego, nie ma większej frajdy niż zasuwanie na lodzie. Każdy może nauczyć takiej jazdy, nie jest to trudne. Kogis organizuje obozy zimowe w górach, jednak ten klimat zostawia w pamięci wiele pozytywnych odczuć. Zimowa aura wprowadza w nas świąteczny klimat, który jest bardzo uwielbiany przez młodszych.

Jakie obozy najlepiej wybrać dla swojego dziecka?

Najbardziej trafne są coroczne hity-kolonie tematyczne i te dla sportowców. Aktywne spędzanie czasu daje naszym pociechom niesamowitą radość jednocześnie jest niezwykle ważna. W ofercie dostępne są obozy pływackie, żeglarskie, taneczne, jeździeckie, fitness i wiele więcej. Oczywiście znajdą się też osoby niezdecydowane. W takim wypadku są również kolonie ogólnosportowe.

Jeżeli Twoje dziecko raczej nie jest fanem sportu, można zagłębić się w tematykę obozów artystycznych. Pociecha lubi majsterkować? Wybierz obóz konstruktorski. Lubi gotować? Wybierz obóz kulinarny. Lubi LEGO? Wybierz tematykę LEGO. Dla fanów fantastyki są dostępne obozy o tematyce Harrego Pottera, Star Wars czy Minecraft. Naprawdę jest wiele ciekawych zamienników obozów sportowych.

Oferta dla młodzieży także jest bogata

Poza oczywistym sportem starsze dzieci mogą wziąć udział w koloniach malarstwa i rysunku, rękodzieła, DIY czy musicalowych. Dostępne są ciekawe propozycje-obóz dziennikarski, obóz motywacyjny, obóz literacki, obóz indiańskie lato, obozy survivalowe i militarne, obozy naukowe, obozy komputerowe, obozy językowe. Młodzież może się na obozach uczyć angielskiego, ale też niemieckiego czy nawet japońskiego.

Niezmienne kierunki zagraniczne są w Grecji, Hiszpanii, Bułgarii, Czarnogórze, Chorwacji. Jednak te zagraniczne są polecane dla młodzieży. W Polsce dzieci mają lepszą opiekę i bardziej dostosowany plan wypoczynkowy. Wcale nie trzeba wyjeżdżać za granicę, aby podziwiać krajobrazy. Matka natura dała wiele naszemu krajowi, od malowniczych gór poprzez rzeki i jeziora aż po morze. Jest w czym wybierać, dlatego dzieci najchętniej wybierają wakacje w Polsce a nie za granicą.

Kolejne lato zapowiada się bardzo interesująco. W domu nie sposób zapewnić swojemu dziecku tyle atrakcji ile dają obozy i kolonie. Dzięki nim nasze pociechy spędzają czas aktywnie, podziwiają niesamowite widoki, poznają inne kultury i zawierają nowe (być może nawet przyjaźń na całe życie). Bardzo możliwe, że nigdzie nie znajdziecie bogatszej oferty programowej, więc spieszcie się zarezerwować termin obozu dla Waszego dziecka już dziś!

https://www.kogis.pl/obozy