Pensjonat w tatrach a może trzygwiazdkowy hotel?

Jak spędzić Walentynki? Możesz wybrać choćby pensjonat w tatrach i zdecydować się na kilka dni w górach. Dlaczego to rozwiązanie powinno być strzałem w dziesiątkę?

W tym roku Walentynki wypadają bardzo korzystnie. W końcu 14 lutego jest w środę. Dzięki temu zainteresowani mogą zarezerwować pensjonat w tatrach na przykład na 5 dni. Wystarczy jedynie wziąć wolne na środę, czwartek i piątek. Wówczas będziesz mieć aż 5 dni wakacji. To naprawdę sporo. Dzięki temu można efektywnie naładować „baterie” przed kolejnymi miesiącami. Coraz więcej osób chętniej decyduje się jednak na Hotel Eco Tatry Holiday & SPA. Właśnie tutaj rezerwują pokoje w kościelisku. Z czego się to jednak bierze w praktyce? Hotel Eco Tatry Holiday & SPA ma trzy gwiazdki. Jakość usług jest zatem pewna. Dodatkowo zakochani mogą liczyć na specjalne warunki finansowe. Dzięki temu ich wczasy walentynkowe będą naprawdę relatywnie tanie. Hotel Eco Tatry Holiday & SPA znajduje się w Kościelisku. Przy ulicy Strzelców Podhalańskich 6. W bardzo urokliwej scenerii. Nie brakuje ciszy i spokoju. Jeśli jednak chcesz, to możesz na przykład wybrać się ze swoją ukochaną do położonego nieopodal Zakopanego.

Co jeszcze powoduje, że Hotel Eco Tatry Holiday & SPA to lepsze rozwiązanie niż pensjonat w tatrach? To miejsce prowadzone przez Anitę i Wojciecha Styrczulów jest bardzo nowoczesne. Rzecz jasna, nie brakuje tradycji góralskiej. Nie brakuje jednak jednocześnie wielu nowoczesnych rozwiązań.

Takich, jak między innymi solary, czy ekologiczny piec. Co jeszcze przemawia za tym miejscem? Zawsze wysprzątane pokoje. Oprócz tego są one świetnie wyposażone. Kolejna ważna informacja jest taka, że Hotel Eco Tatry Holiday & SPA przygotował wiele atrakcji właśnie z okazji Walentynek. Chodzi o nielimitowane wejście do strefy SPA w konkretnym dniu pobytu. Dodatkowo zainteresowani mogą zjeść słodki upominek. Co jeszcze jest ważne? To bon o wartości 50 PLN. Można go wykorzystać w lobby barze. Jeśli chcesz poznać wszystkie szczegóły odnoszące się do tego zagadnienia, to warto wejść na stronę https://www.ecotatry-hotel.pl/blog/walentynki-w-gorach-trudno-o-lepszy-pomysl-na-romantyczny-wyjazd-we-dwoje/. Jeżeli zatem chcesz mieć taki mini urlop na początku nowego roku kalendarzowego, to warto o tym pomyśleć. Wybierz Hotel Eco Tatry Holiday & SPA i zaskocz swoją drugą połówkę!

Dlaczego jednak warto zdecydować się na takie wczasy właśnie w górach? Walentynki jak wiadomo wypadają 14 lutego. Nad morze nie ma za bardzo sensu jechać. Pogoda bowiem nie dopisuje. Morze w lutym to zaś nie taka sama atrakcja, jak w czasie lipca, sierpnia itd. Sporo osób ucieka na te kilka dni ze swoich miast, czy miasteczek. W ten sposób chcą bowiem uciec od codziennej rzeczywistości. Dodatkowo w wielu miastach nie brakuje smogu, który naprawdę potrafi mocno dawać się we znaki. Co jeszcze jest tutaj istotne? Należy wspomnieć o tym, że Hotel Eco Tatry Holiday & SPA jest położony w bardzo uniwersalnej okolicy. Możecie na przykład spędzać czas w środku (na przykład w strefie SPA). Nie ma jednak problemu, aby udać się do Zakopanego, czy do położonej bardzo niedaleko Doliny Kościeliskiej. Można także szusować na nartach itd. Możliwości jest zatem naprawdę całkiem sporo!