Zawsze jest dobra pogoda na Termy BUKOVINA!

Planujesz wakacje w Tatrach, ale obawiasz się niesprzyjającej pogody? Nie martw się! Termy BUKOVINA to kompleks basenowy, który zapewni Ci komfort i rozrywkę przez cały rok, niezależnie od panującej aury. Zawsze znajdziesz tu coś dla siebie, niezależnie od tego, czy pragniesz ochłodzić się w upalne dni, czy też zrelaksować się w ciepłej wodzie termalnej podczas mroźnej zimy.

Upalna pogoda? Idealny czas na ochłodzenie się!

Wiele osób uważa, że termy są idealne na zimę, kiedy można się wygrzać w gorącej wodzie. Ale czy wiesz, że w Termach BUKOVINA również latem możesz znaleźć ochłodę i przyjemność? Nasz zewnętrzny basen pływacki z wodą o temperaturze około 30 stopni Celsjusza zapewni Ci upragnione orzeźwienie.

W okresie letnim Termy BUKOVINA uruchamiają również strefę letnią, gdzie czeka na Ciebie mnóstwo atrakcji, m.in.:

  • dwa baseny dla dzieci – „Corny Staw” i „Letnie Mocydełko” o głębokości 0,4 metra i temperaturze wody między 30 a 32 stopnie Celsjusza,
  • dwie zjeżdżalnie zewnętrzne,
  • baseny całoroczne – „Niebiesko Dolina”, „Cepersko Płań” i „Jaskinia nad Porońcem”.

Dodatkowo, piękna pogoda pozwala na podziwianie panoramy Tatr i spacerowanie pobliskimi łąkami i lasami Tatrzańskiego Parku Narodowego.

Deszcz, grad, burza? Niech Cię to nie martwi!

Pogoda pod Tatrami potrafi być kapryśna, ale w Termach BUKOVINA nie musisz się martwić o gorszą aurę. Nasz kompleks basenowy pozwoli Ci zapomnieć o deszczu, gradzie i burzy, zapewniając komfortowe warunki do wypoczynku.

W przypadku deszczowej pogody zapraszamy do naszej strefy basenów wewnętrznych, z głównym basenem – „Boniorem Basistym”. Tutaj czeka na Ciebie mnóstwo atrakcji, w tym:

  • wewnętrzna zjeżdżalnia o długości ponad 100 metrów – „Wartko Ruła”,
  • siatka do wspinaczki wodnej,
  • coniedzielne zajęcia z nauki nurkowania (w cenie biletu wstępu).

Rodzice z kolei mogą zrelaksować się w jacuzzi lub na leżankach wodnych z hydromasażem, co zapewni im dogłębną regenerację ciała i umysłu.

Pogorszenie pogody wcale nie musi być powodem do zmartwień, a wręcz może być świetną okazją do odkrycia uroków spędzania wolnego czasu w basenach termalnych Term BUKOVINA.

Mroźna aura? Wymarzony czas na Termy BUKOVINA!

Zima to okres, kiedy Termy BUKOVINA są szczególnie popularne. Rodziny z dziećmi i pary spędzające ferie na Podhalu chętnie wygrzewają się w ciepłej wodzie termalnej po szaleństwach na stoku.

Mroźna pogoda to idealny czas na wizytę w termach. Nasz kompleks basenowy gwarantuje komfort kąpieli w wodzie o temperaturze między 30 a 38 stopni Celsjusza, co ma zbawienny wpływ na psychikę, rozluźnienie całego ciała i umożliwia załagodzenie drobnych dolegliwości ortopedycznych czy skórnych.

W okresie mroźnej, śnieżnej pogody szczególnie popularne są kąpiele w basenach zewnętrznych, które dają możliwość podziwiania piękna okolicznych lasów TPN oraz napawania się zimową scenerią Tatr.

Mroźna aura zachęca również do skorzystania z naszej strefy saun, w której czeka na Ciebie aż osiem różnych saun do wyboru, w tym fińskie, łaźnia parowa, Lakonium czy sauna góralska, w której organizujemy codzienne seanse zapachowe prowadzone przez profesjonalnego saunamistrza. Warto również zafundować sobie cudowny czas w naszych gabinetach SPA, w których do wyboru jest bogata oferta zabiegów, w tym masaże, zabiegi na twarz i ciało czy wspaniałe rytuały relaksacyjne.

Nie warto psuć sobie urlopu z powodu pogody. Termy BUKOVINA to obiekt całoroczny, który zagwarantuje Tobie i Twoim bliskim wspaniały czas bez względu na porę roku i panującą aurę. Gwarantujemy, że będzie to doskonale wykorzystany czas.

Już teraz kup bilety do Term BUKOVINA online, bezpośrednio na naszej stronie internetowej https://www.termybukovina.pl/blog/zawsze-jest-dobra-pogoda-na-termy-bukovina. Zwróć uwagę na bardzo korzystne bilety rodzinne, a także na pakiety VIP, które od pakietu VIP BRONZE obejmują voucher dający 10% rabatu na zabiegi w strefie Wellness BUKOVINA.